Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa

Kampanie internetowe

Jak szybko i tanio zwiększyć sprzedaż Twoich produktów w kraju i za granicą? Jak osiągnąć wysoką skuteczność Twojej reklamy?

Intrygująca i ciekawa reklama jest szczególnie ważna, gdy w grę wchodzą ułamki sekundy uwagi potencjalnego Klienta. A tak jest w Internecie. Hasło reklamowe i dynamiczna grafika przesądza o skuteczności reklamy.

Potrafimy stworzyć pełną i spójną koncepcyjne reklamę internetową. Poczynając od pomysłu, poprzez hasło reklamowe aż po wykonanie finalnych projektów graficznych. Możemy także uzupełnić Twoją reklamę wkomponowując w nią hasło reklamowe lub dodając dynamiczną grafikę.

Jak uzyskać większą efektywność z kampanii w Internecie?
Stosując kilkutorowe działania reklamowe w Internecie wzmacniasz prowadzoną kampanię główną. Diametralnie wzrośnie jej efektywność i skuteczność, a Ty uzyskasz szybki zwrot wydatków na reklamę.

Realizujemy kampanie reklamowe zarówno w polskich jak i zagranicznych wyszukiwarkach. Są to m.in. Google, Onet, WP, Netsprint, Yahoo, Yandex, Sapo, Begun. Jeżeli sprzedajesz produkty w kraju lub za granicą skorzystaj z narzędzi jakimi są linki sponsorowane. Dzięki nim w sposób szybki i tani wypromujesz swoje produkty na nowych rynkach oraz zwiększysz ich sprzedaż.

Potrafimy stworzyć interesujące treści linków sponsorowanych, które w połączeniu z dobrze skonstruowanym serwisem internetowym przynoszą wysoką skuteczność realizowanych kampanii i zwiększenie sprzedaży.

Zastosowania:

  • reklama internetowa graficzna, reklama internetowa tekstowa (linki sponsorowane)

Korzyści:

  • wzrost sprzedaży, dzięki skutecznej reklamie
  • wzrost oglądalności serwisu internetowego
  • wzrost rozpoznawalności marki
  • uzyskanie przewagi konkurencyjnej
  • wzmocnienie wizerunku dynamicznej i nowoczesnej firmy

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż wykorzystując reklamę internetową, współpracuj z nami.

Zobacz również: