Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaCo robimy?Kreowanie wizerunku firm i produktówBudowanie wizerunku serwisów internetowych

Budowanie wizerunku serwisów internetowych

Wyobraź sobie niedzielne popołudnie. Po smacznym obiedzie spędzasz czas z rodziną i z przyjaciółmi. Każdy z pracowników ma wolne, księgowa przesypia kolejny odcinek serialu „Na dobre i na złe” a Ty spokojnie odpoczywasz, bo masz świadomość, że dzięki sklepowi internetowemu codziennie zwiększasz sprzedaż swoich produktów.

Potrafimy zaprojektować, zbudować i wdrożyć skuteczny serwis internetowy. Wspólnie, przy ścisłej współpracy z zespołem Twojej firmy, osiągniemy założone cele. Połączymy wszystkie koncepcje, uwagi i sugestie w jedną, wizerunkową i efektywną stronę internetową.

Jak jeszcze bardziej zwiększyć sprzedaż Twoich produktów wykorzystując serwis internetowy?

Przedstawimy Twoją firmę uwypuklając jeszcze bardziej jej wartości. Podkreśli to jej ugruntowaną pozycję na rynku i zdecydowaną wizję przyszłości oraz zwiększy wiarygodność i solidność firmy. A wszystko to po to, aby Klientowi ułatwić podjęcie decyzji o współpracy z Twoją firmą.

Koncentrujemy się na przyjaznej dla użytkownika funkcjonalności serwisu, zapewniamy także łatwość jego obsługi przez Twoich pracowników. Polegamy na naszym długoletnim doświadczeniu w budowaniu serwisów internetowych. A to przekłada się na nasze umiejętności i wiedzę w budowaniu intuicyjnej nawigacji strony. Dzięki temu Klient łatwo zapozna się z asortymentem Twojej firmy w serwisie.

Profesjonalne zdjęcie produktu + Ciekawy opis korzyści = Zwiększenie sprzedaży

Dlaczego nasze serwisy same dobrze się pozycjonują w Internecie?

Profesjonalnie zaprojektujemy strukturę serwisu, napiszemy i zredagujemy teksty, w których zawrzemy ważne dla Twojej firmy słowa kluczowe. Osiągniemy dzięki temu wysoką pozycją w rankingach wyszukiwarek takich jak Google, Onet czy Wirtualna Polska.

Zastosowania:

  • serwis internetowy, sklep internetowy, prezentacja firmy i oferty, wsparcie kampanii reklamowych, niekonwencjonalne formy reklamy – gry online, konkursy, marketing wirusowy

Korzyści:

  • zwiększenie sprzedaży, dzięki poszerzeniu grupy docelowej
  • oszczędność kosztów logistycznych przy sprzedaży on-line
  • zwiększenie lokalności stałych Klientów
  • wzmocnienie wizerunku dynamicznej i nowoczesnej firmy
  • uzyskanie przewagi konkurencyjnej

Jeśli chcesz mięć w firmie skuteczny serwis internetowy, współpracuj z nami.

Zobacz również: