Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaDoświadczenieReferencje

Referencje

Open Finance SA

Pan Jacek Szewczyk współpracował z naszą firmą w lipcu 2008 roku, wykonując fotografie reklamowe, które zostały wykorzystane przy tworzeniu materiałów promocyjnych Spółki.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z Panem Jackiem, mogę zapewnić, iż jest on dojrzałym, profesjonalnym fotografem, wykonującym zdjęcia na wysokim poziomie. Zadania postawione przed nim przez naszą firmę rozwiązał w sposób twórczy i pomysłowy, z wysoką dbałością o jakość i wyniki swojej pracy. Co więcej, chętnie służył radą podczas budowania wizerunku firmy oraz tworzenia planu kampanii promocyjnej.

W trakcie naszej współpracy Pan Jacek dał się poznać jako otwarty, energiczny i inteligentny młody człowiek. Mogę z całą pewnością polecić Pana Jacka Szewczyka każdemu potencjalnemu pracodawcy, który szuka ludzi pewnych i doskonale orientujących się w tematyce fotografii.

Świat Zdrowia SA

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Panem Jackiem Szewczykiem nad projektem reklamowej sesji zdjęciowej dla marki Świat Zdrowia. Na nasze przedsięwzięcie składały się takie etapy prac, jak: casting modeli, 2 dni zdjęciowe z udziałem modeli na terenie aptek, zdjęcia studyjne elementów oraz zdjęcia wewnątrz i na zewnątrz aptek.

Organizacja skomplikowanej i złożonej sesji przebiegła bardzo szybko i sprawnie. W efekcie uzyskaliśmy ujęcia, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Profesjonalny i bardzo miły kontakt sprawia, że Pan Jacek Szewczyk jest godnym polecenia fotografem.

Yves Rocher S,A (Francja)

Pan Jacek Szewczyk jest fotografem oferującym pełen asortyment usług. Jakość jego pracy była dla nas miłym zaskoczeniem. Nowoczesne ujęcia w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami pozwoliły nam ocenić projekt poprzez uwypuklenie aspektów, o których nie pomyśleliśmy wcześniej.

Terminowa realizacja projektu i dyspozycyjność to atuty Pana Szewczyka, dzięki którym nasze prace przebiegały zgodnie z zaplanowanym i wymaganym rytmem.

Współpraca z Panem Szewczykiem bazuje na doskonałych kontaktach międzyludzkich i będziemy ją kontynuować w celu poszerzenia naszego zasobu zdjęć z myślą o przyszłych pracach.

e-point SA

Współpraca e-point SA z Jackiem Szewczykiem rozpoczęła się w 2002 roku. Przez ten okres ponad 5 lat zaangażowaliśmy Jacka do kilkunastu projektów o rożnym stopniu skomplikowania zlecając mu między innymi:

  • Realizację interfejsów graficznych dla rozwiązań opartych o technologie internetowe tworzonych przez e-point (portale korporacyjne, brandowe serwisy www, systemy e-commerce oraz aplikacje dedykowane). Tu godna podkreślenia jest szeroka elastyczność Jacka i umiejętność projektowania przyjaznych oraz intuicyjnych interfejsów graficznych o najbardziej wyszukanym stylu.
  • Wykonywanie sesji fotograficznych o charakterze korporacyjnym i reklamowym do wykorzystania w tworzonych rozwiązaniach internetowych lub na potrzeby DTP.

Przy każdym projekcie mogliśmy liczyć nie tylko na dobrze wykonaną pracę, ale również na ogromne zaangażowanie w realizowane zadanie, dyspozycyjność i fachowe rady. Jesteśmy także niezmiernie zadowoleni z jakości i terminowości usług świadczonych przez Jacka.

Ze względu na pozytywne efekty naszej współpracy uważamy Jacka za osobę godną polecenia.

BCS Polska Sp. z o.o.

Nasz współpraca rozpoczęła się w 2005 roku i obejmuje kompleksową obsługę reklamową firmy. Do tej pory zamawialiśmy elementy identyfikacji korporacyjnej tj. serwisy internetowe, ulotki, foldery reklamowe, wizytówki, standy, karty gwarancyjne, teczki i papiery firmowe, naklejki, layouty prezentacji i plannera itp. Jacek przygotowywał także za naszym pośrednictwem identyfikacje wizualną dla całej europejskiej grupy firm - iBCS, specjalizujących się w rozwiązaniach dla nowoczesnej logistyki, w skład której wchodzi nasza firma. Było to duże wyzwanie gdyż każdy kraj rządzi się własnymi prawami a identyfikacja miała być wspólnym kompromisem. Dodatkowo Jacek wykonywał dla nas sesje zdjęciową o charakterze korporacyjnym. Wszystkie zamawiane prace spełniają nasze oczekiwania. Planujemy kontynuować nasza współprace.

Eniro Polska Sp. z o.o.

Jacek Szewczyk współpracował z nami podczas przygotowywania kolejnych wersji wyszukiwarki Panoramy Firm. Wszystkie zamawiane elementy zawsze były wykonywane terminowo i charakteryzowały się wysoką jakością. Profesjonalizm i zaangażowanie Jacka sprawiły, że zdecydowaliśmy się powierzyć mu kolejne zadania.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Z jego pomocą udało nam się stworzyć funkcjonalny i użyteczny serwis odpowiadający potrzebom naszym i naszych użytkowników.

Polski Lek SA

Świetny specjalista od identyfikacji korporacyjnej i produktowej. Przygotowywane projekty graficzne charakteryzują się dużą "czystością", "lekkością" i nowoczesnym wyglądem. Nasza współpraca trwająca już kilka lat obejmowała przygotowanie kilku serwisów produktowych, serwisu korporacyjnego oraz form do kampanii on-line wraz z podstronami promocyjnymi. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie Jacka odnośnie doboru najwłaściwszych technologii internetowych do aktualnych naszych potrzeb. Przygotowywane serwisy wyróżniały się zawsze bardzo estetyczna stylistyką zgodną z najnowszymi trendami stosowanymi w serwisach zagranicznych. Dużo otwartość Jacka, bardzo szybka reakcja na wszelkie nasze zapytania, cierpliwość poparta dużą wiedzą merytoryczną zapewniły niezwykle pozytywne relacje. Na każdym etapie z wszystkich wykonanych dla nas prac jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno nasz współpraca potrwa jeszcze długo.

Eficom SA

Nasza współpraca rozpoczęła się w 2002 roku. Przez ten czas zamawialiśmy usługi reklamowe tj. serwisy internetowe, identyfikacje wizualną, kreacje reklamowe, wszystko było przygotowane na wysokim poziomie i o czasie. Bardzo jesteśmy wdzięczni także za przeprowadzenie sesji zdjęciowej, której wyniki okazały się nad wyraz satysfakcjonujące. Duża elastyczność oraz partnerskie podejście były dodatkową zaletą.

 

 

Zobacz również: