Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaJakość na 5-tkę

Jakość na 5-tkę

Najważniejszy jest rozwój! Dla fotografa rozwój to nie tylko robienie coraz lepszych zdjęć, ale też posługiwanie się coraz lepszym sprzętem fotograficznym. Dlatego z przyjemnością informujemy o zakupie znakomitego zestawu. Canon 5D wraz z obiektywem Canon 24-70 2.8L USM to sprzęt zasługujący na respekt. To najwyższa jakość wśród cyfrowych lustrzanek i gwarancja perfekcyjnego odwzorowania obrazu.

Wiadomo powszechnie, że obiektyw jest dużo ważniejszy od samego aparatu. To głównie od niego zależy jakość wykonywanych zdjęć. O obiektywie Canon 24-70 2.8L USM mówi się krótko: "żyleta". Dlaczego? Zapewnia on "ostre zdjęcia", bez winietowania czy aberracji, spotykanych w niższych modelach. Literka "L" w jego nazwie oznacza, że jest to obiektyw z serii profesjonalnej. W duecie z dobrym aparatem - takim jak Canon 5D - staje się "zabójczą maszynką" do fotografowania. Ten niebanalny sprzęt nie tylko sprawdza się w każdych warunkach i rodzajach fotografii, ale też... jest po prostu wygodny. Dzięki temu fotograf może skupić się na swoich pomysłach, a nie na walce z skomplikowaną obsługą aparatu. Jako ciekawostkę można dodać fakt, że jako jeden z nielicznych, posiada on pełnowymiarową, 12 megapikselową matrycę cyfrową - odpowiadającą tradycyjnej kliszy 35 mm.

Miło jest nam także poinformować, że korzystamy z oprogramowania Capture One firmy Phase One. Zapewnia ono pełną kontrolę nad procesem wywoływania zdjęć zapisanych w cyfrowych plikach RAW.

Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej z wykorzystaniem aparatu średnioformatowego wyposażonego w 22 megapikselową przystawkę cyfrową firmy Phase One. Przystawki tego typu zapewniają najwyższą jakoś obrazu spotykaną obecnie w fotografii cyfrowej.