Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaNowe twórcze horyzonty

Nowe twórcze horyzonty

30. czerwca 2008 zostało zakończone urządzanie naszego nowego studia fotograficznego Glamuro. Stworzyliśmy je w celu komfortowej realizacji projektów dla klientów naszej agencji. Kameralne, w pełni wyposażone, położone na warszawskim Mokotowie. Idealne miejsce do pracy, ciche, przytulne i przestronne (80 m2). Jesteśmy w stanie zrealizować w nim nawet najbardziej wyszukane pomysły. W pracowni znajduje się atelier wizażu i stylizacji, w którym zajmujemy się stylizacją modeli do sesji zdjęciowych. Ponadto pracownia ta jest wyposażona w dwa stanowiska do makijażu z oświetleniem dziennym.

Goście maja także możliwość skorzystania z łazienki (wraz z prysznicem) oraz barku, w którym można się napić przepysznej kawy. Spokojna praca w przyjemnej atmosferze stanowi podstawę naszej działalności. Posiadamy także własny bank modeli, w którym jest ponad 130 starannie wyselekcjonowanych osób, w tym kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Klientom, którzy nie chcieliby się ograniczać do studia, możemy zaproponować przeprowadzenie sesji zdjęciowej w konkretnym wnętrzu, wybranym z naszego banku wnętrz.

Poza dobrymi warunkami pracy i dogodnym dojazdem (metro, tramwaje, autobusy), oferujemy przystępne ceny, elastyczność i wysokiej klasy sprzęt uznanych marek.

Zajmujemy się kompleksową obsługą sesji zdjęciowych, zaczynając od pomysłu, poprzez znalezienie odpowiednich modeli i ich stylizację, po aranżację planu zdjęciowego i obróbkę zdjęć. Czasami na prośbę klientów wykonujemy również reklamy gotowe do druku lub na potrzeby Internetu.