Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaNumer jeden na rynku!

Numer jeden na rynku!

W celu spełnienia najwyższych wymagań stawianych przez naszych Klientów zakupiliśmy aparat cyfrowy Canon EOS 1Ds Mark III. Jest to najnowsza profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa, jak dotąd jedyna taka konstrukcja na świecie. Zadziwia rozdzielczością matrycy, która wynosi 21 megapikseli. Jest to rekord stawiający małoobrazkową lustrzankę na równi z niektórymi aparatami średnioformatowymi.

W połączeniu z posiadanymi już obiektywami z profesjonalnej linii "L", czyli Canonem 24-70 2.8L i Canonem 70-200 2.8L IS, daje niesamowite rezultaty. Wyjątkową plastykę obrazu, wierne odwzorowanie kolorów i najdrobniejszych szczegółów.

Dodatkowo chcemy poinformować o zmianie środowiska wywoływania zdjęć z plików RAW. Korzystamy już z rewolucyjnego programu Adobe Lightroom. Program ten, podobnie jak aparat, adresowany jest dla rynku profesjonalnego. Pozwala na szybkie importowanie zdjęć do komputera, ich selekcję oraz edycję bez utraty jakości, umożliwiając fotografom pełną kontrolę nad osiągnięciem właściwego rezultatu.

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim Klientom za korzystanie z naszych usług. Cieszymy się, że nasz styl prac przypadł Państwu do gustu, dzięki czemu wciąż możemy się rozwijać.