Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaŚwiat Zdrowia w gronie klientów agencji

Świat Zdrowia w gronie klientów agencji

Firma Świat Zdrowia S.A. zrzesza apteki z całej Polski, tworząc ogólnopolską sieć. Przystąpiło do niej już ponad 1519 aptek z całego kraju, a liczba ta wciąż rośnie. Spółka pod swoją nazwą wydaje także miesięcznik Świat Zdrowia, a także prowadzi szeroko zakrojone działania marketingowe na terenie aptek i nie tylko. Apteki Świat Zdrowia zapewniają swoim Pacjentom nie tylko korzystne ceny, ale przede wszystkim miłą obsługę i profesjonalną poradę.

Nasza agencja zwyciężyła w konkursie ofert organizowanym przez Świat Zdrowia S.A. i została wybrana do kompleksowej realizacji sesji zdjęciowej.

Cel sesji zdjęciowej

Do naszych zadań należało pokazanie przyjaznych wnętrz aptek, obrazu szczęśliwej rodziny oraz przyjaznego i profesjonalnego farmaceuty. Zdjęcia wykonywane były w trzech wybranych aptekach na terenie Warszawy.

Sesja zdjęciowa obejmowała:

  • Zdjęcia wizerunkowe z rodziną na pierwszym planie
  • Zdjęcia wizerunkowe z farmaceutą na pierwszym planie
  • Zdjęcia wizerunkowe pokazujące elementy wyposażenia aptek zawierających logo Świat Zdrowia S.A. w ich naturalnym środowisku
  • Ogólne zdjęcia aptek wewnątrz i na zewnątrz
  • Zdjęcia studyjne elementów wyposażenia aptek

Zdjęcia zostaną wykorzystane w materiałach reklamowych Świat Zdrowia - ATL oraz BTL w całej Polsce.

Casting

Potrzebowaliśmy osób, które spełniały ściśle określone kryteria. Po starannej selekcji zgłoszeń, zaprosiliśmy wybrane osoby do naszego studia na warszawskim Mokotowie. Z pomocą zaakceptowanych przez klienta modeli stworzyliśmy przykładową rodzinę: babcię i rodziców z dwójką dzieci oraz wyłoniliśmy dwie kobiety, które pozowały jako farmaceutki.

Realizacja

Zdjęcia wizerunkowe

Sesja przebiegła w naprawdę miłej, wręcz rodzinnej atmosferze z kubkami gorącej kawy w dłoniach. Wszystkim zapewniono również drobny poczęstunek. Zdjęcia odbywały się w trzech wybranych aptekach w Warszawie. Na pierwszym planie była albo cała rodzina albo farmaceutka. Podczas sesji stylizacją i makijażem zajmowała się wizażystka Anna Mazurek. Swojego wizerunku użyczyli: Agnieszka, Sławek, Zosia, Kuba, Martyna, Irena, Zofia. Niezwykle szybko wszyscy się zaaklimatyzowali i sprawiali wrażenie prawdziwej rodziny. Do oświetlenia planu zdjęciowego zostały wykorzystane aż cztery lampy błyskowe z różnymi akcesoriami w celu dobrego oświetlenia całej powierzchni oraz modeli.

Zdjęcia studyjne elementów wyposażenia aptek

Zdjęcia wykonano w technice bezcieniowej z zastosowaniem specjalnego namiotu połączonego ze stołem bezcieniowym (rozwiązanie autorskie), zapewniającym idealne oświetlenie przedmiotu.

Postprodukcja

Zaakceptowane przez klienta zdjęcia przeszły staranny, ale i delikatny retusz, czyli wykadrowanie, usunięcie zbędnych elementów, korekta kolorystyki, poprawę wyglądu skóry - usunięcie jej niedoskonałości.

Podsumowanie

Założenia i oczekiwania klienta zostały zrealizowane. Zdjęcia mają ciepły, rodzinny charakter i są niezwykle estetyczne. Poniżej można obejrzeć wybrane fotografie.

Podziękowania dla zespołu Świat Zdrowia!

Klient: Świat Zdrowia S.A.
Produkt: fotografia reklamowa
Czas realizacji: 4 tygodnie

Osoby pracujące przy sesji:

  • fotograf: Jacek Szewczyk
  • stylistka, wizażystka: Anna Mazurek
  • menedżer: Adam Gołub