Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaYves Rocher w gronie klientów agencji

Yves Rocher w gronie klientów agencji

Francuska korporacja Yves Rocher, jeden z potentatów rynku kosmetycznego zwróciła się do do naszej agencji z prośbą o przygotowanie przedświątecznej sesji fotograficznej wybranych produktów. Yves Rocher to firma z 50 letnią tradycją, działającą w 90 krajach całego świata. Już w 2002 roku korporacja posiadała 1400 punktów sprzedaży, 5 fabryk i 15 tysięcy pracowników. W 2005 roku sprzedaż firmy przekroczyła 2 miliardy EUR. Przygotowane przez naszą agencję zdjęcia będą wykorzystywane w firmowych materiałach promocyjnych w całej Europie.

Cel sesji

Wykonanie "czystych", estetycznych zdjęć 20 kompozycji atrakcyjnie prezentujących produkty Yves Rocher. Zdjęcia miały podkreślać kolorowy charakter zarówno opakowań jak i samych produktów. Ujęcia dopełniał szereg dodatków: koszyczki, folie, wstążki, bombki, płatki kwiatów, sztuczny śnieg itp.

Podsumowanie

Jasne tło, eleganckie kompozycje produktów. Detale zgodne z przeznaczeniem sesji nawiązują do świątecznego klimatu radosnego wręczania i dostawania prezentów. Klarowne zdjęcia świetnie podkreślają atrakcyjność produktów. Wszystkie oczekiwania klienta zostały spełnione.

Klient: Yves Rocher S,A (Francja)
Produkt: fotografia produktu

Osoby pracujące przy sesji:

  • fotograf: Jacek Szewczyk
  • stylistka: Anna Mazurek