Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaZainspirować Computer Arts

Zainspirować Computer Arts

Prestiż i satysfakcja. Obie te rzeczy łączą się z publikacją portfolio w międzynarodowym magazynie Computer Arts. Prestiż, ponieważ CA to najpopularniejsze na świecie pismo poświęcone sztuce komputerowej - oprócz Polski wydawane jest w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Chinach oraz Korei. Satysfakcja, ponieważ prezentacja Jacka pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu na prośbę firmy IQ Marketing.

W Polsce Computer Arts wydawany jest od czerwca 1999 roku. Ten prestiżowy miesięcznik jest niezwykle popularny wśród agencji reklamowych, studiów graficznych, wydawnictw oraz studentów i wykładowców kierunków artystycznych.

Publikacje portfolio zaproponowała Jackowi firma IQ Marketing - organizator konkursu Inspired Quality. Kreacja, która otworzyła autorowi drogę na łamy magazynu, to nadesłana na ten konkurs reklama telefonu komórkowego Sony Ericsson K800i.

Fotografia reklamowa, identyfikacja korporacyjna oraz produktowa, reklama on-line, kreacja strony www i wspomniana wcześniej praca konkursowa - zaprezentowane w Computer Arts prace pochodzące z całego spektrum działań komercyjnych i artystycznych twórcy. Sam autor podsumował to wyróżnienie krótkim zdaniem: "Czuję się niezwykle, przyjemnie zaskoczony".

Autor: Tomasz Banasik, Źródło: Computer Arts