Zaufali nam

SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
fotografia reklamowa
Znajdujesz się w: Strona głównaWydarzeniaZelmer w gronie klientów agencji

Zelmer w gronie klientów agencji

Fotografia produktu należy do jednej z naszych specjalizacji. W lipcu 2007r. przygotowanie sesji zdjęciowej swoich produktów zleciła nam jedna z najpopularniejszych firm produkujących wysokiej klasy sprzęt AGD - firma Zelmer. Sesja miała przedstawiać produkty z nowej luksusowej linii Lumiere (sokowirówka, toster, czajnik) wprowadzanej na rynek z myślą o wymagających klientach. Druga odsłona dotyczyła nowoczesnych odkurzaczy. Przeznaczeniem wykonanych fotografii było wykorzystanie ich w materiałach reklamowych i prasowych.

Cel sesji

Pokazanie linii Lumiere jako luksusowej, prestiżowej i odrobinę snobistycznej. Cena fotografowanych produktów jest wysoka, co wymagało takiej ich prezentacji, aby pokazać produkty jako eleganckie i ekskluzywne, przeznaczone dla osób z poczuciem smaku. Inaczej wyglądała sytuacja odkurzacza Syriusz, który dzięki przyjaznemu wyglądowi i wypracowanej już renomie jest bardzo lubiany przez klientów. Taki wizerunek sprzętu przyjaznego domownikom miał zostać dodatkowo podkreślony na zdjęciach. W przypadku odkurzacza Solaris celem sesji było pokazanie klasy produktu.

Realizacja

Sesja odbyła się w dwóch luksusowych apartamentach w Warszawie oraz w salonie mebli kuchennych. Do zdjęć wizerunku użyczyli Paweł i Anita. Zarówno wnętrza jak i modeli klient wybrał z naszego banku.

Podsumowanie

Kobieta wykonująca swój makijaż w zwierciadle... mikrofalówki. Ekskluzywne, ale pogodne wypełnione dużą ilością światła wnętrza, biały puszysty dywan i... odkurzacz. Wykonane zdjęcia są wyraziste, pełne barw, a przy okazji niezwykle estetyczne. Sesja została zrealizowana w uzgodnionym terminie i wybranych lokalizacjach. Wytyczne i założenia briefu zostały spełnione.

Podziękowania dla agencji AD REM - Public Relations.

Klient: Zelmer S.A.
Produkt: fotografia produktowa

Osoby pracujące przy sesji:

  • fotograf: Jacek Szewczyk
  • stylistka, wizażystka: Anna Mazurek
  • manager: Adam Gołub